top of page

Hayat Yolculuğu

Her Seferinde Beklenenin Ötesinde

Her sabah uyandığınızda tüm dünyaya kafa tutabilecek gibi hissettiğinizi hayal edin.

Ne kadar mükemmel bir duygu değil mi?

2000 yılında, Bursa genelindeki danışanlarımıza hayatın getirdiği en büyük zorluklar ve sıkıntılar karşısında yol göstermek için merkezimizin kapılarını açtık. Bu amaçla çeşitli rehberlik, danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

 

Hayatın çok zorlaştığı zamanlar olur, bazen profesyonel bir Psikolog / Uzman yardımı almanın faydası olabilir. Sağlığınız bizim için çok önemli; yaşamdan keyif almanız ve en travmatik durumlarla dahi baş edebilmeniz için ihtiyacınız olan tüm araçları siz danışanlarımıza sağlıyoruz.

      DR.Berrin TURAN CEYLAN

                   İlişki/Evlilik- Çocuk/Ergen
       Aile ve Sosyal Yaşam -EMDR Uzmanı

Var mısınız yeni bir yaşam yaratma ya kendi içine yolculuk yapıp kendini tanımaya tamamlamaya. 

Yaşam kişinin kendine olan yolculuğudur bu yolculuk kendini tanımak deneyimlemek ve gerçek sevgiye ulaşma amacı taşır.Herkes yaşam amacına uygun deneyimler yaşar. Duygularımızla yaşamımıza yön veririz. Yargılarımız genetik kodlarımız öğretilerimiz ve bilinçaltı kayıtlarımız bu yolculukta yol haritalarımızdır.

  Tüm yaşanmışlıklardan alınan tüm öğretilerden. Yeni bir sen inşa etmeye ne dersin? Nasıl da yüreğin evet diyor .Yoruldun bıktın değil mi? En büyük Problemimiz Yaşanmamışlıklar bize ait olmayan doğrular ve Uzayıp giden cevaplar, Eğer sen de böyle hissediyorsan doğru yerdesin. 

Aslında yaşam çok yalın ve kolay. Zor olan bize doğru zannettiğimiz inançlar ve dayatmalar.Bazen öylesine kabul ederiz ki başkalarının doğrularına hiç sorgulamadan işte bu noktada bizim temizlenme ve arınma zamanımızdır

Haydi Bir Dilek Tut !!

En derin yaralarımız sevgisizlik kaynaklıdır. Korkularımız ve Tepkilerimiz sevgi eksikliğinden kaynaklıdır. Şimdiye kadar öylesine başkalarının yaşantılarını yaşadık ki kendi doğrularımız zannederek.

Artık bir karar verme zamanı kendimizi tanımak tanımlamak ve tüm yaşamımızı sevgi odaklı yaşamak.”” Kulağa çok hoş geliyor değil mi””

 Artık mutlu olmayı Fazlasıyla hak ediyorsun. Yeter ki kendine inan ve güven. Ezberlerini bozmaya niyet et.Tüm bunları anladığında yaşamın ihtişamı başlar. Ve kişi kendini deneyimler her yönünü anlar ve idrak eder.

            ◦          Haydi tut şimdi dileğini

            ✓        Ve sadece olmasına izin ver. Unut bugüne kadar olan tüm yaşanmışlıkları inandıklarını. Yaşadığın her şeye ve herkese teşekkür et hepsi de rollerini mükemmel oynadılar tüm yaşananlar bugünki sen olman içindi. Haydi yeni SEN’ e merhaba de. Sevgi ve ışık içinde Yürü yeni dileğine.

Bursa psikolog uzmanıyla çalışarak hayatınıza yeni bir bakış açısı kazandırın. Kişisel gelişim ve terapi ile daha iyi bir geleceği inşa edin
         Gülsema BEYRELİ

   Bilinç altı Kodlama / Temizleme
                          Uzmanı

bottom of page