BİLİŞİM HİZMETLERİ

Fİrmamızda geliştirdiğimiz ürünler ve vermekte olduğumuz hizmetlerle orta büyüklükteki firmalardan çok uluslu Dünya şirketlerine kadar farklı ticari ölçeklerdeki müşterilerimizin özgün ve sektörel gereksinimlerine hitap ediyoruz.

Sistemlerimizde çoklu dil desteği ve yerelleştirme seçenekleriyle birlikte müşterilerimizin küresel operasyonlarındaki gereksinimleri projelendirip çözümlerimizi hayata geçirerek tüm dünya operasyonlarını tek merkezden yönetim ve kontrol olanağı sunuyoruz.

İşletmenizin ihtiyacını birlikte belirleyerek, tamamı hazır fonksiyonlardan oluşan uygun maliyetli sektörel paketlerden size özel gereksinimleri adresleyen uçtan uca kurumsal kaynak yönetim sistemlerine uzanan ürün ve hizmet gamından sizin için en uygun olanları hizmetinize sunuyoruz.

Sektörel Ürünler
 
Dağıtım, satış ve satış sonrası destek başta olmak üzere farklı iş alanlarının farklı gereksinimlerini en üst seviyede karşılayabilmek üzere geliştirilmiş, tümüyle özelleştirilebilir paket ürünlerimizle, sektörel hassasiyetlerinizi es geçmeden adrese teslim çözümler sunuyoruz.
Kurumsal Kaynak Yönetimi
Rakiplerinden ayırt edilebilmek, endüstri standartlarının üzerine çıkmak ve kendine özgü farklılıklar oluşturmak isteyen işletmeler için temeli sağlam ve özelleştirilebilir ERP çözümlerimizle buradayız.
Özel Projeler
Özgün fikirler, özel gereksinimler, hassas ölçüler ve yüksek beklentiler için; Kurumsal ölçekte veya departman seviyesinde, ilk incelemeden uygulama sonrası desteğe kadar titizlikle projelendirerek hayata geçirdiğimiz özel projelerimizle hizmetinizdeyiz.
Danışmanlık Hizmetleri
Yazılım ve bilişim projelerinizde güvenilir bir kılavuza ihtiyacınız olduğunda; planlama, yürütme, izleme ve kontrol proje süreçlerinizin tümünde yanınızda biz varız. Güvenli sulara çıkıncaya dek sizi yalnız bırakmayız.